KONST / Litografier / Färglitografi 14023026
nr 1402 3026
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, "Kärlek". Signerad, numrerad 33/290. Motivet: 23x44 cm, yttermått inklusive ram: 56x63 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 7 juni 2021
kl 20:44:27
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg